Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Китай глобально працює на підрив інтересів США та їх позиції, як наддержави. Про це у п'ятницю заявив Майкл Коллінз, заступник директора Центру Східної Азії Центрального розвідувального управління США.

Facebook загрожує штраф у 660 тис. доларів США

Компанію Facebook можуть оштрафувати на суму понад 660 тисяч доларів США через співпрацю з компанією Cambridge Analytica, після якої стався витік даних користувачів.

Газпром

Заява Нафтогазу про відновлення арешту акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG не відповідає дійсності, стверджую в компанії.

Олександр Саргсян

25 червня, поліція затримала в центрі Єревану рідного брата екс-президента і екс-прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна - Олександра Саргсяна.

У ЄС нові правила захисту даних

В Європейському Союзі 25 травня набули чинності нові правила щодо захисту даних – Загальний регламент захисту даних (GDPR).

колесо огляду без спиць

Сьогодні в китайському місті Вейфан у провінції Шаньдун відкрили для відвідувачів унікальне колесо огляду, в конструкції якого відсутні спиці.

армія

У Пентагоні заявили, що китайські військові роблять спроби осліпити льотчиків Військово-повітряних сил США на військовій базі в африканській країні Джібуті з допомогою лазерної зброї.

Вірменія

Схоже, що маріонетковий проросійський режим Сержа Саргсяна фактично приречений, хоча в це мало хто вірив.

вірменський Майдан

У Вірменії не стихає хвиля вуличних протестів. Активісти продовжують масові акції проти обрання колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра.

США, Франція і Велика Британія разом завдали військових ударів у Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

США закликають Україну терміново скасувати е-декларування для громадських активістів

У Держдепі США наполягають на тому, що система декларування активів в Україні має працювати для державних посадових осіб до відповідальності, а не створювати непотрібний тягар або тиск на громадянське суспільство.

   
© newspravda.com