Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
вінда

В останній інсайдерської збірці Windows 10 Redstone 2, яка була випущена 2 вересня, виявилися підказки про одну цікаву функцію, яку, схоже, Microsoft планує реалізувати: "нічний режим". Про це повідомляє InternetUA.

Це калібрування дисплея, що дозволяє усунути або, принаймні, істотно зменшити випромінювання синього світла від дисплея монітора. Численні дослідження доводять, що світло з холодними кольорами порушує ритми сну; оскільки використання смартфона (або планшета, або будь-якого іншого електронного пристрою) перед сном для багатьох вже стало звичкою, ці рішення стають все більш популярними.

Спочатку з'явилися сторонні додатки F.lux (Windows, Android, Linux і OS X) і Twilight (Android), а зовсім недавно розробники ОС почали інтегрувати їх аналоги в свої продукти. Компанія Apple впровадила режим Night Shift в iOS 9.3, а Google тестувала "нічний режим "в ході розробки Android 7.0 Nougat (потім вирішила виключити його з фінального релізу, тому що він ще не готовий, хоча його можна легко повернути).

Що стосується Windows 10, треба відзначити, що розробка функції скорочення синього світла офіційно не підтверджена, але деякі її "сліди" були виявлені в коді системи. Якщо розробники Microsoft в кінцевому підсумку не відмовляться від цієї ідеї, то кнопка включення "нічного режиму", швидше за все, з'явиться в центрі дій.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com