Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
свято

Як зустрічатимуть українці 2018 рік - варіант перший (песимістичний)

 

літературний конкурс

У зв'язку з тим, що голосування за приз читацьких симпатій перетворилося на жахливий гармидер (це - недоопрацювання редакції), ми оголошуємо повторне голосування.

Поважне жюрі, до якого входить весь творчий колектив «Правдивих Новин» нарешті визначився з переможцями. Зважаючи на те, що сьогодні Міжнародний день демократії, а коментарі нам продовжують писати, ми підведемо підсумки симпатій читачів 25 вересня.

літературний конкурс

Оголошення переможців відбудеться 15 вересня. Запрошуємо також наших читачів обрати "свого" переможця.

літературний конкурс

Сьогодні у нашому конкурсі "Микита. У Бій" Ірини Підченко.

Поезія Олександра Гунько

Сьогодні у нашому конкурсі вірші Олександра Гунько з м. Нова Каховка, Херсонська обл. Працював учителем української мови та літератури у школі, кореспондентом і редактором у різних виданнях Херсона та Нової Каховки, оглядачем “Газети по-українськи” в Києві.

Поезія  Олександра Заліщука

Сьогодні у нашому конкурсі вірші вчителя, лікаря-лаборанта, будівельника, поета, який намагається бути професіоналом у всьому.

літературний конкурс

Сьогодні у нашому конкурсі вірші Сергія Зінченка, редактора газети "Промінь Просвіти", лауреата Всеукраїнського конкурсу "Золотий тризуб".

 

сучасна українська проза

Сьогодні у нашому конкурсі оповідання Анни Рибалки з міста Львова.

конкурс

Сьогодні у нашому конкурсі вірші Світлани-Майі Залізняк з Полтавщини. Лауреат Загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" (2007).

абстракція

Сьогодні у нашому конкурсі оповідання "Історія капітана Консуело" Гладун Дарини

   
© newspravda.com